چگونه در شب های گرم تابستان بدون کولر بخوابیم؟

  • 0 نظر
  • 1351 بازدید
  • شنبه 30 شهریور 1398

چگونه در شب های گرم تابستان بدون کولر بخوابیم؟;
چگونه در شب های گرم تابستان بدون کولر بخوابیم؟
5 از 5 بوسیله 1 رای
شما ھم شب ھای تابستان از گرما کلافه می شوید؟ گرمای گاه طاقت فرسای این فصل مانع از داشتن خوابی راحت می شود؟ شب های تابستان گرچه خنک تر از روهای این فصل است ولی باز همچنان هوا گرم است چون 5-4 درجه خنکی خیلی تاثر گذار نیست .شما باید دمای مناسب با شرایط بدنیتان را پیدا کنید دمایی که لزوما با کولر به دست نمی آید.

 

تابستان پر از فعالیت‌های هیجان انگیر است مانند پیک نیک رفتن ،مسافرت رفتن،شنا کردن و...... اما این تابستان زیبا با خورشید درخشان و آسمانی صاف هوای بسیار گرمی را به ما میدهد اگر در خانه باشید می توانید به راحتی وسایل سرمایش را روشن کنید و از گرما راحت بشوید ولی شب هنگام چه طور؟در هنگام شب شاید شما جز افرادی باشید که دوست نداشته باشید تا صبح وسایل سرمایش مانند کولر را روشن نگه دارید چون هم ممکن است باعث سرما خوردگی شما شود هم این که هزینه های شما را بالا می برد پس چه کار کنیم تا از گرمای تابستان در شب خلاص شویم؟؟ ما می خواهیم راه حل هایی به شما ارئه دهیم تا در شب های تابستان از شر گرما راحت شوید و خواب راحتی داشته باشید.

 

   تابستان -4

 

از دستگاه بخور سرد استفاده کنید

 

همانطور که می داندید دستگاه بخور سرد فاید زیادی دارد مانند کمک به رفع خشکی پوست و جوانسازی پوست،کاهش حساسیت و آسم،بهود سرماخوردگی و آنفولانزا،کاهش اضطراب ،کمک به بهبود خواب،خنک شدن فضای اتاق و .... است. با استفاده از یک دستگاه بخور خوب می توانید هوا را خنک کنید .رطوبت سرد باعث می شود فضای اتاقتان خنک شود. علاوه بر خنک شدن فضا به کم شدن خروپوف شما هم کمک میکند چون شاید خروپوف شما به دلیل خشکی راه تنفسی شما باشد پس با مرطوب کرن فشا می توانید به کم شدن خروپفتان کمک کنید هوای مرطوب از چشم،پوست،گلو و....محافظت میکند .

 

 

 

  تابستان -5

 

 

 

لباس خواب خنک بپوشید

 

در تابستان از لیاس خواب هایی با جنس پلاستیک استفاده نکنید سعی کنید لباس هایی از جنس نخ خالص،پنبه و کتان با رنگ های روشن بخرید.این ارچه ها قابل تنفس هیتند باعث میشود که بدن شما عرق نکند .در واقع این پارچه گرما را بین پوست و سطح بدن نگه نمی دارند.

 

  تابستان -2

از کیسه آب سرد استفاده کنید

 

با خرید کیسه آب سرد دمای بدنتان را کاهش دهید کیسه را پر از آب کنید و بگذارید یخ بزند و وقتی که یک مقدار با دمای اتاق متعادل شد آن را در رختخواب برده و  پشت زانو،زیر گردن و روی شکمتان قرار دهید .کیسه آب سرد باعث می شود که گرمای سطح بدنتان کم شود .از پد آن می توانید در زمستان به عنوان کیسه آب گرم استفاده کنید. به طور معمول، یک بطری آب گرم برای گرم کردن بدن استفاده می شود. اما این بدان معنا نیست که آن را نمی توان با چیزی سرد به جای! نگران نباشید، در طول روز بطری لاستیک پر از آب خود را در یخچال قرار دهید و سپس آن را در زیر کمر قرار دهید. استفاده از آن برای خنک کردن پاهای خود، آن را در پشت زانوی خود قرار دهید یا آن را زیر گردن خود قرار دهید و تمام بدن شما خنک تر می شود. این یک راه عالی برای زنان یائسه است که از سرماخوردگی های ترسناک سرپیچی کنند.

 

  تابستان -6

از پتوی سبک استفاده کنید


وقتی هوا در زمستان سرد می شود هیچ چیز به اندازه خواب زیر پتوی گرم نمی چسبد ولی در تابستان چه طور؟ جنس و بافت پتو در خواب بسیار تاثیر دارد پتوهای رنگ روشن و ظریف را انتخاب کنید .پتوهای مسافرتی فقط برای استفاده در مسافرت نیستند برای خوابی راحت و به دور از گرما هم می توانید از آن ها استفاده کنید. پتوهای پنبه ای انتخاب دیگری برای شماست از پتوهایی با جنس ساتن ابریشم ، پلی استر وپشمی در تابستان استفاده نکنید.

 

 

  تابستان -8

 

بالشت خود را خنک نگه دارید


اگر بالشتان خنک باشد سرمای مطلوبی را در بدنتان احساس میکنید شما می توانید از پدهایی که مخصوص این کار هستند استفاده کنید پدهای نرم هستند که درون آن ها ژل هایی خنکی میریزید و می توانید روی بالش خود قرار دهید این پدها خیلی نرم و ظریف هستند شما به سختی متوجه می شودی که چنین پدهایی روی بالشتان است.
شما برای داشتن فضایی خنک و خواب راحت چه کار میکنید؟خوشحال میشویم تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

 

  تابستان -7

برای اطلاعات بیشتر در زمینه تجهیزات پزشکی در تهران با ما در تماس باشید. همچنین برای خرید تجهیزات پزشکی مانند ماسک بند دار ، اسپری الکل ، ژل لوبریکانت پلی ژل ، دستکش نخی ، تشک ویلچر ، پد الکلی ، ساکشن رومیزی و ... می توانید؛ به لیست محصولات سایت رادطب کو مراجعه کنید.

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  23     -   =   8