درباره ما


درباره ما
3.76 از 5 بوسیله 17 رای
شرکت رادطب درمان البرز یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در حوزه تجهیزات پزشکی کشور می باشد که به منظور تولید انبوه تجهیزات تخصصی و عمومی پزشکی در سال 1392 تاسیس و در سال 1393 به بهره برداری رسید.

   درباره ما -1

 

درباره ما سایت راد طب درمان البرز

این شرکت در 3 استان تهران، البرز و اصفهان(شهرستان آران و بیدکل) کشور عزیزمان ایران شروع به فعالیت کرده تا بتواند یکی از کارآفرینان کشور نیز باشد.

شرکت رادطب درمان البرز در زمینه تولید انواع ترازو های دیجیتالی و عقربه ای آغاز به کار نموده است و فعالیت خود را بروی تولید و توزیع محصولات خود با گسترش کیفیت متمرکز کرده است و تمام هدف خود را در جهت کسب رضایت و اعتماد تمامی مشتریان خود، بهتر کردن عملکرد سازمانی و با هدف رعایت و اجرای الزامات و قوانین بین المللی مرتبط با محصولات پزشکی و سیستم های مدیریتی کیفیت را براساس استاندارد های ISO 9001 و ISO 13485 در سازمان تامین و اجرا کرده است

شرکت با اجرای الزامات شرایط مطلوب تولید(GMP) و استاندارد های مختلف موفق به اخذ مجوزهای مربوط به اداره کل تجهیزات پزشکی شده است.

از طرفی در چند سال اخیر از هر زمان دیگر دانش و تکنولوژی با سرعت رو به پیشرفت قدم گذاشته، در نتیجه همگام با این موضوع شرکت روند توسعه و آموزش پرسنل و بروز رسانی انواع تولیدات خود فعالیت های زیادی را انجام داده است.

حضور مستمر شرکت رادطب درمان البرز در رویدادهای داخلی و جذب دانش های بروز برآن است از تمام پتانسیل خود استفاده کرده و جایگاه خود را در بین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی داخلی تثبیت نماید و قدم بعدی خود در جهت ورود به بازارهای جهانی را محکمتر برداریم

امیدوارم از اینکه سایت ما رو برای خرید انتخاب کردین لذت برده باشین و میتونین با ما برای اطلاعات بیشتر همراه باشین...

موبایل : ۰۹۱۲۳۳۸۳۱۸۶ - ۰۹۱۲۱۳۸۰۱۷۴
فکس : ۶۶۹۶۴۸۴۶
آدرس : تهران خیابان ولیعصر نرسیده به سه راه جمهوری کوچه لقمان پلاک ۲۲ واحد ۳ کدپستی ۱۳۱۶۷۵۳۷۸۳
ایمیل : info[at]radtebco.com
ساعات کاری : ۹ صبح الی ۶ بعدازظهر

 

تماس با ما